Ücretsiz Sanal Pos

48 saat içerisinde 3 Bankanın sanal POS'una hızlı bir şekilde sahip olun, müşterilerinize 9 aya kadar taksitle alışveriş imkanı sunun. Iyzico - Deltapro işbirliği ile sanal POS almanıza gerek kalmadan, tek bir sözleşme ve entegrasyonla 3 markanın ( CardFinans, Maximum ve AsyaCard) sanal POS’una kolayca sahip olabilirsiniz. 
Kurulum masrafı ve Sanal Pos ücreti yok.


iyzico ile hesabınızı aktifleştirmeniz çok kolay. 48 saat içinde ''Canlı Ticari İşlem'' kabul edebilirsiniz. Hesabınıız aktif edildiği anda ise ödeme almaya başlayabileceksiniz.

iyzico nedir ?
iyzico temel olarak, bankalar ve alternatif ödeme metodları ile e-ticaret siteleri arasında bulunan bir ödeme platformudur. Firmalar iyzico ile anlaştıktan sonra, bankalar tarafından iyzico’ya verilmiş olan sanal POS ları ve alternatif ödeme metodlarını kendi e-ticaret sitelerinde kolayca kullanabileceklerdir.

Sanal POS by iyzico üzerinden gerçekleştirilen işlemler güvenli midir ?
Sanal POS işleyiş olarak oldukça güvenlidir, tüm işlemler Bu süreç esnasında, dijital olarak gerçekleştirilir. Güvenlik sistemleri SSL 128 bit´lik şifreleme algoritmasına dayanan dijital imza ve dijital sertifikalı giriş-çıkış işlemlerini çözmek çok zordur, bu nedenle klasik bir alışverişte yaşayacağınız güvenlik tehlikesi daha fazladır.