Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarımı, pazarlama ve globalleşme adına markanızın ve kurumsal kimliğinizin olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiştir. Web sitesi bir reklam aracı olmasının yanında firmanız ve markanız adına yapılmış önemli bir yatırımdır

 
Profesyonel bir web tasarım firması olan Deltawebsistem 5 yıldır 200 e yakın web sitesi, banner ve web uygulaması yaptı ve yayınladı. Web tasarımı isteyen kuruluşlara, firmalara, şahıslara veya organizasyonlara hem tasarım olarak, hem de teknik alt yapı olarak fark yaratan web tasarımları yapmayı sürdürmekteyiz. Gelişen Teknolojiye ve sürekli değişen moda akımlarına hızlı bir şekilde adapte olan tasarım ve yazılım ekiplerimiz size özel, özgün, hızlı ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyacak web sayfalarını dizayn etmektedir. 
 
Deltawebsistem her tasarımı aynı titizlik ve disiplinle ele almakta ve en ince ayrıntısına kadar projelendirip uygulamaya sokmaktadır. Alanlarında uzman grafiker, yazılım mimarları ve sistem mühendisleri multidisipliner olan bu işin her aşamasında sitenizle ilgili her ayrıntıyı düzgün ve en son teknolojik gelişmelere göre tasarlamaktadır.Web tasarımı özgün ve size özgü olmalıdır. Her koşulda hedefimiz müşterimizin kendi sektöründe web sitesi klasmanında en üste yerleştirmek ve yüzlerce kez yapılmış tasarımlardan uzaklaştırmakdır. 
 
Profesyonel bir web sitesi için şu aşamalardan geçilmelidir:
 
Hedefler net olarak belirlenir.
İhtiyaç Analizi, Verilerin Analizi ve Çözüm Önerileri geliştirilir.
Kaynaklar ortaya konulur. (Bütçe, İçerik, Zaman, vb.)
Planlamalar yapılır.
Grafik tasarım ve genel konsept belirlenir
Kod ve yazılımsal geliştirmeler yapılır
Performans, erişilebilirlik, hız testleri ve diğer testler yapılır.
Hızlı ve kesintisiz bir web server da yayına başlanır.
En son ve en önemlisi site yayınlandıktan sonra başlar. Herhangi bir değişiklik ya da güncelleme için destek sağlayacak bir ekip 
Web tasarımının yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitenizin bulunabilirliği , yayılması ve yaşatılması da en az web tasarımının yapılması kadar önemlidir. Sadece eş dostunuzun web sitenizi bilmeleri size yeni müşteriler kazandırmaz. Ne bizim emeğimizin ne de sizin paranızın ve vaktinizin boşa gitmemesi için sitenin bulunabilirliğini arttıracak her standart sitenize uygulanacaktır.